| a întrebat:

Hey! Un eyeliner bun? Sa fie pigmentat si sa reziste ceva timp.
Funda!

5 răspunsuri:
| 123456789eooo a răspuns:

Am un eyeliener lichid(tus) de 2 ani de zile il folosesc nu zilnic dar de 3-4 ori pe saptamana da.este foarte bun, foarte pigmentat si inca mai am in el desi e foarte mic.il am de la isabelle dupond de la lady's este minunat! il poti achizitiona ori de pe site-ul lady's ori dintr.un magazin cu produse lady's

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici:
http://pretnebun.ro/bella-pierre-set-eyeliener-duo-2x4-ml/
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la flormar, este foarte usor de aplicat fata de alte pensule.e intro sticluta aurie din plastic.nu mai stiu cat am dat parca vreo 16 lei.

| Parkmin a răspuns:

In primul rand imi place numele tau (coreean) Eu ti-l recomand pe cel de la avon supershock

| marinaandreea99 a răspuns:

Am un eyeliner super e de la oriflame din gama very me e super bun e cam 8-9 lei