| afrodita3333 a întrebat:

Voi ce tusi/eyeliner folositi?(fetele)

10 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Eu folosesc tuş lichid, cu pensulă sub formă de peniţa unui marker, pentru că e mai uşor de folosit şii încă caut pensulă pentru tuş din acela la cutiuţă. ^^

O zi bună!

| măcheamăăăî a răspuns:

Eu folosesc dintr-acela lichid pentru ca mi se pare mai usor de aplicat. Ceea ce nu-mi place insa este ca se vede putin stralucitor pe pleoapa.
happy

| afrodita3333 explică (pentru măcheamăăăî):

De la ce firma si cat costa?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru afrodita3333):

Nu e de la o firma cunoscuta. Probabil si de asta e lucios. E pur si simplu de pe piata si costa in jur de 10 lei.

| DeeaIst a răspuns:

Eu folosesc un tus de la elf: http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_1_0_2_3-Tus-de-ochi.php.

Are o culoare intensa si e foarte usor de aplicat.

| MonnicaM a răspuns:

Eu folosesc tus de la Miss Sporty.

| mCamii22 a răspuns:

Eu folosesc tus de la oriflame...e in jur de 25 lei. e tus gel. e foarte bun si nu se sterge.

| Bya28 a răspuns:

Eu folosesc tus de la Miss Sporty.

| anne2196 a răspuns:

Eu folosesc de la l'oreal sau mai am unul de la rimmel london care mi se pare bun ( mai ales pensula)