| username2468 a întrebat:

Pentru ce sunt plasturii autocolanți pentru sfârcuri? La ce ajută?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

laughing Ca sa nu ti se vada sfarcurile prin bluze, tricouri, rochii etc in caz ca nu porti sutienwinking sau rochia respectiva nu permite purtarea unui sutien.

| siriusblack98 a răspuns (pentru alina2k18):

O inventie care ar trebui desfiintata.Pentru noi barbatii asta vine ca o amenda big grin

| alina2k18 a răspuns (pentru siriusblack98):

Ehh, poate unele vrem sa pastram anumite lucruri pentru barbatii nostriwinking nu sa aratam tuturorwinking

| Dennis1993 a răspuns:

Un sistem de a ascunde sfarcurile sa nu se mai vadă prin bluza.