| Awwwww a întrebat:

Pentru cele care au folosit ulei de ricin : cati cm creste parul pe luna dupa aplicare? As dori sa incerc deoarece am parul rar si imi mai cade, si chiar fara volum laughing. Vreau sa stiu daca merita sa fac tratamentul.

1 răspuns:
| MrBinGO a răspuns:

Creste cu 1 cm in plus pe luna, uneori chiar 2.Stiu pare putin dar e de fapt foarte mult.
Daca folosesti ulei de ricin nu o sa iti mai cada parul(si eu naparleam si mai sunt si băiat) laughing
Vrei detalii si cum sa il folosesti sau sti deja?
P.s.Se merita pentru 5 lei.
Aplica uleiul de 3 ori pe săptămână la rădăcini si maseaaza scalpul câteva minute.