| dedfgv a întrebat:

Pentru cine ar merge cizmele pana peste genunchi? daca am 1, 57 oare miar sta bine?

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

In general ele scurteaza picioarele si te vor face sa pari mai scunda.Cizmele peste genunchi sunt potrivite femeilor mai inalte.

| Simonaaaaa a răspuns:

Nu cred pentru ca te va face sa pari mai scunda. Daca esti inca in crestere mai asteapta sa te mai inlti un pic.winking

| Larisssaa a răspuns:

Da normal de ce nu ti-ar sta bine \:d/ bfta! :*

| razvyy412 a răspuns:

Daca esti frumoasa si cizmele sunt si ele frumoase cu siguranta iti va sta bine! bafta

| JamilaGizeh a răspuns:

Nu iti recomand.Te face sa pari mai scunda.Cizmele peste genunchi arata foarte bine pe o tipa cu picioarele lungi si subtiri.Cred ca ti se potrivesc niste cizme sub genunchi cu tocuri inalte, peste 7 cm.