| ArinaMK a întrebat:

O prietena mi-a spus asa:
cizmele pana la gamba sunt de copii
cizmele pana sub genunche sun normale
cimzele pana la genunchi sunt mini-curve
cizmele peste genunche sunt de curve...
e adv?
funda

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Vaaaii...
Si alea de au aparut acum care se ridica peste genunchi sunt pentru intre curva si mini-curva?laughing
Ce gandire...
Pe ea daca o pui sa-ti dea definitia unei curve parca aud ``o femeie care face sex pe o rasplata(bani sau altceva)``
Si atunci cizmele ce treaba au?thinking
Ia s-o intrebi

| disw a răspuns:

Nu e adevarat! ea este invidioasa pe tine ca tu ai si ea nu. ii este ciuda ca tu esti mai frumoasa...nu-i da atentie zii ca tie iti place si ca nu cred ca o intereseaza pe ea ce porti tu.ai stilul tau de a te imbraka.fi tu insasihappy