| FlorentinaM a întrebat:

Cizmele pana peste genunchi iti fac picioarele sa arate mai mici?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Da este adevarat fac picioarele sa para mici mai ales daca nu esti inalta. nu prea le sta bine fetelor care nu-s inalte le face mai mici.iti recomand niste tenisi cool sau o pereche de pantofi baleriniwinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai piciorul scurt, da!
Pa, pa.

| bbubby a răspuns:

Nu este adevarat! eu sunt mai micuta de inaltime si am picioarele si mai grosute port cizme pana la genunchi si imi avantajaza mai mult picioarele. acum depinde daca sunt mulate pe picior :da fac piciorul mai mic. daca sunt largute face piciorul sa para mai subtire si mai mare decat cu tenisi sau adidasi... opincute etc...

| littlebluebutterfly a răspuns:

Da, nu sunt bune pentru fetele mai scunde sau mai plinute

| Callme a răspuns:

Conteaza ce fel de cizme si conteaza cu ce le portihappy.
Daca sunt genul ala fooooooarte lungi si large sus si le porti cu o fusta putin mai lunga da, iti fac picioarele sa arate mai micute, dar nu e un lucrur rau.
Daca ai cizme peste genunchi, cu blugi conteaza de conformatia ta, s-ar putea sa iti lungeasca picioarele sau s-ar putea sa le scurteze.
Daca porti cizme cu pantaloni scurti o sa fie o alegere destul de buna ( decat daca nu vrei sa mergi la scoalalaughing )
Sper ca te-am ajutat

| Giulia97Anna a răspuns:

Am auzit ca te fac mai scunda