| sweetys a întrebat:

Pentru fete! Ce kituri(lampa, lacuri, 2-3 culori) pentru oja semi recomandați? Nu vreau ceva la nivel profi, vreau pentru uzul personal.

1 răspuns:
| Alexia1208 a răspuns:

Știu ca ai zis ca nu vrei nivel profi dar ma gândesc la sănătatea ta și a unghiilor tale care este de departe cea mai importantă. Recomandarea mea este Cupio. Mi se pare ca sunt cei mai siguri și cei mai calitativi. Desigur, exista și păreri contra dar aceasta este strict părerea mea. Nu am avut neplăceri când îmi făceam unghiile singură (mi-am făcut cam 2 ani aproape) și nu am neplăceri nici când merg la salon (de 4 ani).