| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va faceti unghiile *fete* > si ce lacuri(culori) folositi?

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Si cuulori love struck pai cam de toate acum ca e vara vreau numai culori happy love struck galben rosu verde albastru turcoaz menta love struck mooooooov portocaliu

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! Eu nu prea obişnuiesc să îmi fac unghiile cu lac, deoarece va trebui să folosesc după asta şi acetona, care îmi va afecta unghiile. Încerc să-mi menţin unghiile lungi şi sănătoase. happy
Atunci când mi le fac(de vreo 3-4 ori pe an) aleg culori neutre,precum crem sau roz, manichiură franţuzească, sau lac transparent.
Tu?

| Kenny a răspuns:

Intr`o singura culoare,curcubeu,cu o singura unghie accent,french alb sau colorat, cu oja care crapa, cu diferite modele punctulete blabla:]]

| miranda a răspuns:

Buna!
Unghiile mele au o forma patrata si sunt lungi; incerc sa le pastrez asa. Ca si culori eu folosesc roz bombon, rosu si french.
Pa :*

| razino a răspuns:

Eu folosesc culori asortate cu hainele sau cel putin la moda de exemplu un mov se potriveste la un trening de aceas culoare dar nu si gianta sau pantofi

| EpticDx a răspuns:

Eu una le las sa creasca apoi le pilesc si le dau forma rotunda.Mai nou mi-am cumparat 2 lacuri de unghii: unul roz aprins si celalalt albastru...Pe mine ma atrag culorile tipatoare la unghii,daca tie nu iti plac fa-le,cu lacuri mai normale de culoare gen rena, rosu, bejhappy