| Cristinaaaaaaa a întrebat:

. Pentru fete:cum pot sa fac sa-mi vina menstruatia mai repede decat e normal? sau se poate si mai tarziuu. dar as vrea sa stiu daca nu pot face cumva sa-mi vina mai devreme (nu as vrea sa-mi vina in perioada in care trebuie sa vina)

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Am o prietena care nu vroia sa o prinda la mare.si doctorul i-a spus sa faca sport excesiv.tot feluu de chestii.a si slabit si i-a venit cu 10 zile mai devreme.Am incercat si eu si functioneaza :X

| lentzig a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba de vitamina k si de tinctiura de alchemilla(cretisoara)