| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Hei :* Maine trebuie sa ma trezesc foarte devreme. Si eu de obicei ma culc tarziuu, pentru ca mai repede nu am somn. As putea face ceva sa adorm acum-seara mai repede? Funda :*big grin

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Fa cateva exerciti.
Stinge absolut tot.
I.ati un pahar cu lapte si bea.l.
Intinde.te in pat si pune pe cineva sa iti masese capul.
Inchide ochi si nu te gandii la nimic. Si vei adormi.

3 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Ia un somnifer sau bea lapte.Stinge pc-ul si tv-ul si stai in pat.Sau fa alergari prin parc,pe undeva. Evita sa mananci mult, sa bei cafea sau suc sau sa mananci choco, dar nu te culca flamanda. Poti si sa citesti chestii plictisitoare sau uita-te la o emisiune film fara traducere sa te plictisesti.:d

| freedomangel a răspuns:

Ia o carte si citeste cu siguranta vei adormi mult mai repede happy

| DarkStarGW a răspuns:

Mda am si eu aceeasi problema dar stiu ca cel mai repede adorm atunci cand fac efort mare si sunt obosit sau atunci cand sting televizorul Pc-ul ma pun in pat si inchid ochii gandinduma la ziua de maine