| anonimmmmm a întrebat:

Pentru fete:stie cineva cum imi pot decolora parul, din castaniu inchis, in castaniu, dar fara sal deteriorez tare, adica ceva natural care macar cit de cit sa deschida culoarea parului?

Răspuns Câştigător
| ancalazar a răspuns:

Lotiuni pentru decolorarea parului
- Apa oxigenata (100g) - se adauga in ultima apa cu care ne clatim parul sau se uda parul cu apa oxigenata, se lasa 15-20 minute apoi se spala.
- Floare de musetel (100g) + apa (1 litru). Se fierbe musetelul in apa pâna scade cantitatea la jumatate. Se uda parul de 2-3 ori pe saptamâna.

4 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Apa oxigenata decoloreaza parul.

| warwara a răspuns:

Nu cred ca se poate deschide culoare parului fara decapaj... poate doar vara, de la soare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceai de musetel de 2 ori pe saptamana si odata pe luna cu bede neacidulata(se lasa berea normala cateva ore fara dop).

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional