| Simonaaaaa a întrebat:

Pentru fetewinking Stiti niste masti naturale pentru cosuri? Ingrediente mai usor de gasit daca se poatewinking. Multumesc

5 răspunsuri:
| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai in prima faza pui niste castraveti pe fata in a 3 faza niste capsuni da stai citeva min cu toate aste ok in tra 4 faza niste miere intinsa pe fata in tra 5 faza niste lamie da ai grize o sa simti ca tise stringe fata si daca nu reusesti cunpara o crema de cosuri speciala vezi si tu intereseqazate ok succes

| Mellanise a răspuns:

Daca vrei sa scapi de cosuri iti recomand apa termala Vichy e mai buna decat orice crema/masca.

| Simonaaaaa explică (pentru Xx0Elly0XxBby):

Ai sarit peste a 2-a faza.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Nu conteaza am uitat consitera ca a 2 faza erea a treia byy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis și mască pe bază de acid salicilic.
Pa, pa.