| anna_3121 a întrebat:

Pentru fetele care au folosit ulei de ricin pentru cresterea pärului, as vrea sä stiu cäti cm va crescut pärul într'o lunä, sau dacä dupä 2-3 luni a crsecut mai mare, pantru cä normal pärul creste cam 1 - 1, 5 cm pe lunä! Vreau seriozitate, pentru cä am mai pus întrebarea asta si mia räspuns una "50 cm pe lunä" Deci funda! Si multumesc!

3 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Nu stiu exact, nu am masurat. Dar creste putin mai repede, diferenta nu e asa de mare dar oricum. Mai are si alte folosuri, e bun contra caderii parului si intaririi firului.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu cat creste dar este bun pentru crestere si intarirea parului

| elleme a răspuns:

Asta incerc sa aflu. Si eu m-am dat azi cu ulei de ricin abia astept sa vad rezultatul love struck