| buburuza_7398 a întrebat:

Pentru ingrijirea cotidiana: o demachiere corecta a tenului, urmata de tonifierea, hidratarea si / sau nutrirea tenului am vrut sa folosesc produsele de la Elmiplant Skin Moisture pentru ten uscat. Recent am citit ca aceasta gama se adreseaza persoanelor peste 25 de ani. Eu am 16 ani. As vrea sa imi spuneti ce produse sa folosesc. confused

4 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Masti naturale! Sunt cele mai eficiente si nu au contraindicatii, uite aici:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

Răspuns utilizator avertizat
| moonY a răspuns:

ia'ti tot ceva naturist, de la farmec sau asla vital
uite un site, sunt mai ieftine decat cele pe care le gasesti pe rafturile magazinelor
http://www.icosmetice.ro/14_farmec
poti ridica produsele si de la sediul lor, din B, dar nu stiu adresa.trimite'le un msj, intreaba'i, si spune'mi si mie :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beautycycle se numesc si sunt special create pentru varste 15-25 ani, de catre Amway. Preturile sunt f acceptabile, iti recomand gama APA este pentru ten uscat. Este chiar o promotie care include Demachiant + tonic+ crema zi + crema noapte si toate costa 137 lei dar se pot lua si separat. Cu prietenie Corina