| buburuza_7398 a întrebat:

Pentru ingrijirea cotidiana: o demachiere corecta a tenului, urmata de tonifierea, hidratarea si / sau nutrirea tenului am vrut sa folosesc produsele de la Elmiplant Skin Moisture pentru ten uscat. Recent am citit ca aceasta gama se adreseaza persoanelor peste 25 de ani. Eu am 16 ani. As vrea sa imi spuneti ce produse sa folosesc. confused

3 răspunsuri:
| zuzulici a răspuns:

Foloseste produsele de la garnier pentru ten uscat, sunt excelente, cel putin al tenul meu a mers acum depinde:*:*

| electrik_shok a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi niste servetele demachiante doi in unu pentru ten uscat (daca ai ten uscat bineinteles) si apoi sa te speli cu un gel de curatare eficient.Si in functie de ce preferi, da-te cu o crema hidratanta in fiecare zi dar iti recomand sa faci demachierea numai seara pentru ca altfel iti vei agresa tenul si ti va usca pielea mai mult.Inca ceva, atunci cand te speli pe fata lasa apa sa se usuce si n-o sterge cu prosopul. Apoi da-te cu crema. Sper sa te ajute!

| elmiplant a răspuns:

Buna, poti folosi gama Skin CONTROL care se adreseaza varstei 15-25 de la Elmiplant. In curand aceste produse vor aparea si pe site-ul companiei noastre la adresa www.elmiplant.com