| tzus a întrebat:

Pentru ten normal ce creme as putea folosi? Dau funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Lasa produsele AVON si oriflame care sunt cam scumpe pentru calitatea lor care lasa de dorit;)

Uite creme care se gasecs in farmacii si plafara, chiar si diferite magazine, sunr foarte bune!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Daca totusi vrei avon recomand asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Este bunicica.:)
pa-pa
:*

| oooana a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici zci ca nu sunt bune produsele de la AVON SI ORIFLAME dar intrebi ce fond de ten iti recomandam de la AVON. tU ORI SCRII CA SA TE AFLI IN TREABA ORI...

| oooana a răspuns:

Daca te intereseaza produsele de la AVON, sa stii ca sunt destule creme pentru toate tipurile de ten. Eu le folosesc si imi plac. Vrei sa vezi brosura?

| bEaUtY95 a răspuns:

Di eu iti recomand produsele de la AVON.Sunt reprezentant si stiu ce ti s-ar potrivi.Iit recomand Planet Spa, care contine masti de fata, creme hidratante, masti pentru par si multe altele.Cel mai bine ar fi sa comanzi setul Planet Spa Indulgece, care contine:
-tratament pentru regenerarea tenului cu minerale si caviar(30ml);
-gel facial revitalitant cu ulei de masline si aur(30ml);
-elixir pentru baie cu floare de lotus si sampanie(30ml);
-crema de corp cu unt de Shea si trufe de ciocolata(30ml);
Toate acestea la 39.99
Daca ti se pare scump ai putea utiliza doar o masca de fata Planet Spa la 18.99(75ml),disponibila in mai multe arome:
-floare de lotus;
-unt de Shea;
-sake si orez;
-extract de masline;
-minerale si namol;
-extract de alge;
Sincer, si eu le folosesc si se vad rezultate! Sper ca te-am putut ajuta!