| AnemonaP a întrebat:

Buna fetelor.Peria rotativa arde parul? Eu am parul foarte ars, imi indrept parul de un an aproape in fiecare zi si acum l-am si decolorat si este ars complet.Ar afecta peria? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| deliaoana123 a răspuns:

Am si eu cam aceeasi problema cu parul..intins, ondulat si pe deasupra si decolorat..iti recomand, atunci cand vrei sa il faci cu placa sau cu ondulatorul, sa folosesti ceva protectie termica si daca poti si ceva balsam ca sa se mai repare...despre peria rotativa pot sa zic ca nu arde si nu afecteaza parul. sper ca te-am ajutat!big grin