| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani ma duc la un majorat la munte si ma imbrac cu o pereche de pantaloni mulati gri (materialul e comod)si un tricou peste fund grii cu negru.cum as putea sa ma machiez si sa ma fac la par? sa ma machiez grii mi se pare ca prea sunt toata o culoare si nu mi se pare potrivit ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Anche a răspuns:

Un machiaj simplu dar destul de sofisticat! foloseste un fard de culoarea piersicii pentru pleoape! rimel negru si dermatograf(creion de ochi) totnegru! dar nu in exces! foloseste daca vrei fond de ten sau pudra si un ruj de culoare mai deschisa! e ceva mai simplu! ca sa pari eleganta si simpla dar totusi fermecatoare
sper sa iti iasa make-upul si te pup si distractie placuta! fundita?