| Foarfeca a întrebat:

Peste cateva zile este aniversarea mea si a iubitului meu. Ce cadou as putea sa ii iau (pana in 30-40 de lei)

Răspuns Câştigător
| Dolllx14 a răspuns:

Ia o cutiuta in forma de inimioara si multeee biletele colorate in culoarea lui preferata. pe fiecare biletell sa scrii un motiv pentru care il iubesti de ex : te iubesc ptk esti langa mine; te iubesc ptk ma faci fericitaaa. etk. si mai cumpara-i o agatatoarea d-aiaa pentru telefonn. asta i-am cumparat euu.love struck si m-a costat paana in 30 d lei :*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| anutza a răspuns:

E cani personalizate pentru a savura ceai, cafea etc impreuna

| wertori a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un fular dragut, ca tot a venit frigul si sigur i-ar fi si lui de folos, sau o husa pentru telefon, in orice caz ceva care sa ii foloseasca si lui.

| AllinaDaniella a răspuns:

Poate o perna personalizata?

| nikol6m a răspuns:

Un album cu poze cu voi

| atyna a răspuns:

Ai putea sa cumperi o rama frumoasa si sa pui poza voastra acolo sau,poti da la comanda sa se faca un puzzle cu voi doi intr-o inima si el trebuie sa-l construiasca si va afla surpriza, sau tot lacomanda se pot face căni pictate cu poza voastra, sau un poti da comanda pe o foaie A3 sa aplice multe poze cu voi si va fi ca un album