| Alicia15 a întrebat:

Peste cateva zile ma duc la un concert cu prietenele mele.Cu ce sa ma imbrac ca sa ies in evidenta.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai niste blugi stramti sau o fusta scurta, o bluza mai de efect, stralucitoare, un make-up stralucitor si evident, ceva sa impresionezi sa lasi lumea cu gura cascata!

| Xtadelo a răspuns:

Buna.

O rochita asemanatoare :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

cu niste cizme de vara

si cu asa ceva :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Distractie placuta :-*

| selysol a răspuns:

Goala. asa sigur iesi in evidenta laughing am glumit imbraca-te lejer in ce te simti tu cel mai bine si depinde si cum e vremea poti sa iti iei niste pantaloni scurti cu un maieu si niste balerini un tricou cu niste pantaloni trei-sfert o rochita draguta sunt o gramada de combinatii depinde si de ce ai tu in garderoba:*

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Depinde de concertul la care mergi.In orice caz alege o tinuta lejera.