| RamboBike3 a întrebat:

Azi ma duc la un concert cu prietenele mele! Ziceti ceva ideei cu ce sa ma imbrac? Mentionez is rockerita.

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Blugi sau pantaloni negri, un tricou negru cu o trupa rock sau ceva de genul si un hanorac sau o geaca din piele smug.

6 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Tricou şi blugi. Şi hanorac sau geacă. Ce-i cu întrebarea asta, zici că mergi la prezentare de modă?!

| positivity a răspuns:

Tricou & blugi.
Mă rog, cum spune şi @wforweirdo, ce-i cu întrebarea asta?
Îmbracă-te frate cum vrei.

| RamboBike3 explică (pentru positivity):

Intrebarea asta e pentru ca nu stiu cu ce sa ma imbrac.tongue

| VadTot a răspuns:

In Negru complet! Fardata foarte strident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockerita straight face
Blugi si un tricou cu o trupa, sau un tricou negru si hanorac. Tu stii ce ai in dulap ce ma intrebi pe mine?!
E doar un concert, ca o iesire obisnuita in oras, nu-i mare lucru.
Distractie placuta.

| crina01 a răspuns:

Un tricou negru cu un print si blugi de aceeasi culoare, ca accesorii o bratara cu tinte sau inele cu capete de mort.