| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Pls HELP! dau FUNDA!

ce baza de machiaj de la avon imi recomandati? sau exista la avon ceva cu care sa-mi dau inainte de a aplica fondul de ten? pentru ca fondul meu de ten se usuca pe fata...si arata super naspa! va rog spuneti-mi ce as putea lua de la avon?

P. S:Am fond de ten de la Avon, si am inteles ca este foarte bun, dar la mine se usuca ca niste cojite si nu stiu cu ce sa-mi dau inainte.

Mercii mult! dau fundita si voturi!

3 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Poti folosi inainte de a aplica fondul de ten, o crema hidratanta pentru ten.winking

| MoonShadowxB a răspuns:

Avon Magix. E o baza de machiaj foarte buna. Nu stiu exact pretul, cred ca e undeva intre 25-35 de lei.

| Pιxxιε a răspuns:

Iti recomand crema hidratanta...
Dar daca vrei neaparat baza de machiaj, eu folosesc Face Primer, de la oriflama.
Sper ca te-am ajutat!:*