| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

Pls HELP! dau FUNDA!

ce baza de machiaj de la avon imi recomandati? sau exista la avon ceva cu care sa-mi dau inainte de a aplica fondul de ten? pentru ca fondul meu de ten se usuca pe fata...si arata super naspa... va rog ce as putea lua de la avon?

P. S:Am fond de ten de la Avon, si am inteles ca este foarte bun, dar la mine se usuca ca niste cojite si nu stiu cu ce sa-mi dau inainte.

Mercii mult! dau fundita si voturi!

1 răspuns:
| SweetGirl25 a răspuns:

Pai... este la Avon un fond de ten sub forma de spray si e ft bun l-am incercat si il recomand, iar la machiaj conteaza ochii ca doar ei ies in evidenta cand te machiezi (daca ai ochii kaprui sau negri culori deschise, iar daca ai ochii verzi sau albastrii culori mai inchise) Funda happy