| Angelofdemon a întrebat:

Poate arde parul feonul?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu are cum sa-ti arda parul, ca foenul sufla aerul si parul se indeparteaza de el. Dar poate sa ti-l deterioreze, daca il folosesti prea des, adica sa se despice la varfuri, sa fie prea uscat...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,il poate arde daca il ti prea apropiat de par

| Konata a răspuns:

Da, se poate. Nu trebuie sa abuzezi de acesta cand iti usuci parul. Trebuie folosit mai mult iarna insa daca nu-l dai la o temperatura prea ridicata nu l arzi. Secretul este sa nu exagerezi adica sa nu-l usuci de fiecare adat cu feonul, sa-l mai lasi sa se usuce si singur( in prosop sau caciula).

| Manuellllaa a răspuns:

Da,insa nu foarte rau, caldura excesiva degradeaza firul de par.
Insa poti sa-l usuci natural, cu un prosop apoi il lasi pe spate si parul pe prosop sa nu iti uzi bluzita.Doar daca ai o intalnire si te grabesti poti apela la feon! :*

| Diamantsacru a răspuns:

Da,trebuie sa il ti la o distanta de 30 cm pentru a nu mai fi ars