| anonim_4396 a întrebat:

Poate parea o intrebare stupida, dar hainele de la tex din carrefour sunt de calitate? Adica merita sa le cumperi, sau sunt din materiale ieftine?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

NU sunt nici cele mai proaste dar nici nu isi justifica pretul. Gasesti prin mall reduceri, ultima data cand am fost in mall era un magazin Tati se numea, avea haine foarte ieftine si calitative, cred ca mai gasesti, nu am avut timp sa ma uit si in alta parte.

| GdX a răspuns:

Merita pentru cateva spalari la cat costa.

| WhiteLife a răspuns:

Eu mi-am luat o pereche de pijamale și sunt foarte ok. Cred ca erau și la oferta. Le am de câteva luni, nu sunt ca noi, dar nu s-au rupt/scamosat exagerat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa te tina puțin, 3-4 spălări