| Alle23 a întrebat:

Pot amesteca uleiul de ricin cu uleiul de masline + 2 galbenusuri crude de ou pentru cresterea rapida a parului?

Răspuns Câştigător
| Danaaaa98 a răspuns:

Daa, este foarte buna masca asta.
Pentru cresterea rapida a parului mai este buna gazul rafinat, este foarte bun, si chiar iti creste mai repede parul.
Si daca vrei sa iti creasca mai repede parul si nu ai nimic la indemana ai putea sa iti masezi scalpul in fiecare zi timp de 5 minute si vei vedea rezultatele in timp.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e foarte bine. Iti va creste mai repede la ulei de ricin iar celalate 2 hidrateaza. Foloseste masca de maxim 2 ori pe saptamana.

| Eastwood a răspuns:

Este de ajung uleiul de ricin!

| thewomaninwhite a răspuns:

Normal ca poti, dar nu da rezultate decat dupa cateva luni de folosire.