| AcidCuSange a întrebat:

Pot folosi ulei de ricin pentru. a-mi creste parul mai repede? Mama mea zice ca nu am varsta ideala pentru. tratamente. P. S. Am 11 ani. Fundita

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uleiul de ricin pentru cresterea parului il poti folosi la orice varsta. Nu sunt restrictii de acest gen. Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Zeppelin, multumesc pentru apreciere! Sarbatori fericite! Numai bine!

| ciucalataaerata a răspuns:

Buna:*
uleiul de recin se poate folosi la orice varsta...love struck
da rezultate si este foarte bun:d
si eu folosesc ulei de ricin de la varsta de 11 ani... iar acum am 16 si am un par foarte matasos
deci...folosestel fara griji:*

:*winking

| AcidCuSange explică:

Merci tuturor! O sa vad imediat cui ii dau fundita

| gabriele_2231 a răspuns:

Buna:*
Poti folosi uleiul de ricin la orice varsta...si da te ajuta sa-ti creasca parul mai repede.
pa pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti folosii, nu este varsta o problema, recomand undeva la 7-9 spalari pe zi pentru un randament bunicel