| Bianca_1513 a întrebat:

Hei! Am auzit ca uleiul de ricin e bun si pentru gene.
A folosit cineva?:-s. Nu ustura ochii daca folosesti?straight face
Fundita.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună,
Da,uleiul de ricin se foloseşte şi pentru gene,conferă strălucire şi rezistenţă,am încercat şi eu acum ceva timp şi am fost destul de mulţumită de rezultate. Se aplică pe gene cu ajutorul unei periuţe de rimel,dar ai mare grijă să nu îţi între în ochi. Rezultatele apar,dar nu peste noapte, ci în aproximativ o lună, după ce l-ai folosit zilnic.
Baftă şi numai bine!

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Da, e bun. cunosc persoane care l`au folosit, insa nu stiu cat de des. ce`i drept, intr-o saptamana, 2 s`au vazut rezultatelebatting eyelashes

| Bella03 a răspuns:

-Buna.happy

Da, este foarte bun. chiar azi sora mea mai mare l-a folosit, si nu a patit nimic.
P.S :E bun si pentru par. love struck

Sper ca te'am ajutat.

Funda?batting eyelashes