| Bubu2396 a întrebat:

Poti slabi in 2 saptamani prin exercitii intense si un meniu echilibrat?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Da, sigur ca da, eu am slabibit tot la fel in 2 saptamani facand in fiecare zi 3 ore la bicicleta ergonomica la dificultate aproape maxima si am slabit foarte mult( nu stiu cate kg deoarece vreau sa ma cantaresc dupa o luna sa vad rezultatul final).

| RandomGirl a răspuns:

Da poti slabi destul de mult, depinde cat iti doresti tu, poti sa slabesti pana la 5 kg/ saptamana, desi nu este prea sanatos...

| grsone a răspuns:

Cu un regim alimentar si cu efort fizic(aici ma refer la sport) poti slabi pana la 7 kg jumatate pe saptamana...(in functie de metabolism)