| afrodita3333 a întrebat:

Preturile pe "makeupshoop.ro sunt afisate du TVA inclus?

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Pai in mod normal daca nu scrie nimic, preturile includ TVA, uite-te pe orice site si vei vedea ca nu zice daca include sau nu TVA.
Uite de exemplu pe Emag->http://www.emag.ro/......E6NYNBBBM/
Eu am comandat si mi-a fost facturat pretul ce era pe site.

5 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Pagina makeupshoop.ro ne e buna...
Pune link corect

| cypryan11 a răspuns (pentru afrodita3333):

Preturile alea is cu TVA inclus

| afrodita3333 explică (pentru cypryan11):

Cum ti-ai dat seama?

| cypryan11 a răspuns (pentru afrodita3333):

Pai de obicei pe un site daca e prezent doar pretul, acela e pretul final(cu TVA, adaos comercial).
Uite de exemplu pe eMAG, am comandat ceva si pretul ce l-am platit a fost exact cel de pe site.

| cypryan11 a răspuns (pentru afrodita3333):

Pai in mod normal daca nu scrie nimic, preturile includ TVA, uite-te pe orice site si vei vedea ca nu zice daca include sau nu TVA.
Uite de exemplu pe Emag->http://www.emag.ro/......E6NYNBBBM/
Eu am comandat si mi-a fost facturat pretul ce era pe site.