| FunKesha a întrebat:

Vreau şi eu preţul cel mai mic la o placă de întins părul şi nişte informaţii despre o placă de întins părul (Wikpedia)Dau funda, Vot

Răspuns Câştigător
| bloodandskin a răspuns:

50 de lei este cel mai mic pret sau 40 de lei adica 500 de mii sau 400 de mii are parul indiferent cat costa cu cat e mai scumpa cu atat intinde mai bine... daca ai parul care se are repede trebui sa iti iei placa care are ecran lcd sau cum e acolo, daca nu sunt alea care au rotita sau surub eu am cu ecran... Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| impossible a răspuns:

Eu mi-am luat de curand placa cu 43 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi. buna eu am o placa de 45 de lei.eu sunt duin orasul topoloveni...big grin