| ihaterain a întrebat:

Prin ce fel de exerciţii aş putea să scap de burtică? Sunt slăbuţă, dar am abdomenul cam plinutsad

6 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Abdomene sau exercitii cardio.Succes!

| asdffghjjkl a răspuns:

Sora mea face abdomene in fiecare seara si nu mai are burtica de la inceputhee hee

Doua serii de cate 50 de abdomene happy

Succes!

| Andreia1 a răspuns:

Pai in fiecare seara 15 minute de gimnastica te poate ajuta. Eu stiu thinking ceva ce tine legat de abdomen. :d.

| madytzza a răspuns:

Prin abdomene, alimentatie mai sanatoasa fara prajeli dulciuri. cauta p youtube abs gasesti de toate felurilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene, extensii, o alimentatie cat mai sanatoasa.

| jeorje a răspuns:

Abdomene