| isabellle a întrebat:

Hey!
sunt slăbuţă, dar am puţină burtică, numai burtă, în rest coastele mi se văd dedesubtul sâniilor, ce aş putea face să scap de ea?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Buna Carla! Sfatul meu este ca in loc sa platestii milioane la abonamentele de la sala, mai bine faci abdomene. Daca faci 20 dimineata si 20 seara sigur vei scapa. Si mie mi-s-a intamplat si asa am scapat. Mult succes si spor la slabit! big grin

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Daca nu ai timp sa practici un sport (ceea ce ar fi cel mai indicat) poti sa incepi sa faci in fiecare seara abdomene (mai intai cate poti, apoi din ce in ce mai multe). Bafta!kiss

| XLilSmileX a răspuns:

Eu de 5 zile fac pilates si deja am inceput sa am rezultate adica nu chiar asa de vizibile dar totusi la cantar arata altceva si pe langa asta iti ridica un pic fundul si faci muschi si la picioare si la spate si scapi si de burtica... Dar e in engleza. Speri sa intelegi ca mai zice din cand in cand " suge burta" "incordeaza funduletu" " respira" si chestii de-astea. Sper sa te ajute
http://video.google.com/videoplay?docid=654094089166528827#

| dada_2246 a răspuns:

Abdomene cu duiumu... dar sa te ti de treaba sa le faci reguilat in fiecare zi(seara) inainte de somnic. sa-ti faci un program pe care stii ca-l poti respecta(ex 20 de abdomene in fiecare seara timp de o luna sa zicem, apoi mai multe)