| Afrodita_7159 a întrebat:

Salut.am nevoie de un sfat.sunt cam slabuta dar am "burtica" cum as putea sa scap de eacryingbineinteles nu e foarte marelaughingdar nu-mi place. aveti vreo metoda eficienta?big grin

3 răspunsuri:
| carliontzi a răspuns:

Abdomene multewinking

| nicole_2011 a răspuns:

Carlionti de mai jos, abdomenele nu te vor scapa de burta decat daca faci 10000 si atunci vei arata ca 50 cent...incearca aerobic sau zumba. zumba iti va placea e un fel sport cu dans.garantat da jos burta.cauta pe net despre ea, pe youtube sunt multe video uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi in zona abdomenului,fa urmatoarele exercitii:
Pentru partea superioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50-60.Fa-le o data la doua zile,pentru a evita febra musculara si intinderile musculare.
Pentru partea inferioara a abdomenului:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Pentru rezultate mai rapide,elimina pe cat posibil din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci,alune sau fistic.In rest,mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa,in special,aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp).Succes.