| anonim_4396 a întrebat:

Pro sau contra tratamentului cu keratina pentru indreptarea parului? As vrea sa imi fac..Sunt din Bucuresti, am parul ondulat.Rugaminte pentru cine a facut tratamentul. daca imi poate recomanda unde sa il pot face (de pref sectorul 2..colentina..obor,mosilor..etc)si cam cat m-ar costa.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ellalover a răspuns:

Eu am folosit tratamentul si in 1luna am ramas aproape cheala. acum folosesc extensii pentru a acoperi zonele fara par

| Andreea22X a răspuns (pentru ellalover):

Imi poti spune ce produse.ce firma a folosit?

1 răspuns: