| anamaria82726 a întrebat:

Produsele de ingrijire/machiajele de pe eMAG sunt originale?
Ca stiu ca mai au si fake-uri la telefone, aparate si mai multe chestii

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tot mai bine mergi in mall, un bilet de bus-tramvai dus intors nu costa mult

| anamaria82726 explică (pentru mgtow):

La mine in oras nu sunt deschise

| mgtow a răspuns (pentru anamaria82726):

Astepti nu mai e mult

| anamaria82726 explică (pentru mgtow):

Oricum in multe cazuri se gasesc la preturi mai ok pe internet, dar nici nu vreau sa ma risc cu fakeuri

| ImiPlaceMarmelada a răspuns (pentru anamaria82726):

Daca pui si transportul, uneori dai mai mult. Dar totusi trebuie sa eviti iesirile cat mai mult.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Iti recomand sa cumperi produsele de make-up si ingrijire de pe site-uri serioase sau din magazine. Pe e-mag oricine poate vinde orice chinezarie cu poza originala a produsului luata din alta parte. Nu risca sa iti pui pe fata sau pe corp produse contrafacute.

| Katyk3229 a răspuns:

Buna! Produsele de îngrijire și machiajele sun originale desigur pot avea si fake dar înainte de a comanda uite te cum arată daca e asa cum trebuie sa fie cel original e original eu care mi-am comandat toate erau originare
Succes! Sper ca te-am ajutat

| ImiPlaceMarmelada a răspuns:

Ai incredere numai in produsele vandute de Emag. Sub pret, aca nu ma insel, scrie "Vandut de: (...)".

| dlZxz a răspuns:

Singura metoda de a te asigura ca vei cumpara un produs autentic este sa te uiti in dreapta produsului unde scrie "vandut si livrat" acolo trebuie sa scrie intotdeauna Emag sau Aoro, deoarece daca cumperi de la firme intermediare necunoscute este posibil sa primesti un produs fake, de calitate inferioara.