| anonim_4396 a întrebat:

Produsele Yves Rocher: pareri?

Am luat un gel de dus si un sapun de corp si chiar mi-au placut. Dar ce ziceti de cosmetica? In special cea decorativa, fetelor? happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune.
Eu am folosit pudra de față și am fost foarte mulțumită. Nici parfumurile nu sunt de neglijat.
Pa, pa.

| MissCamelia a răspuns:

Nu mi se par produsele asa bune incat sa justifice pretul.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

Abh
| Abh a răspuns:

Eu iau geluri de dus de la Yves Rocher, demachiante, creme de fata matifiante, creme antirid, de maini, sampoane.Eu personal sunt multumita de calitatea lor si imi place ca poti sa-ti alegi si un cadou.

| 3l3na a răspuns:

Eu de obicei folosesc foarte multe produse de la yves rocher.si sunt foarte multumita...aici gasesti parfumuri de calitate si la un pret accesibil la fel si geluril de dus sau cosmeticile

| oliyy a răspuns:

Am descoperit si eu aceste produse de la yves rocher, e adevarat ca sunt un pic la pret mai mare dar sunt de calitate, si eu foloseam de la alte firme dar acum folosesc de la yves rocher si nivea, garantat cele mai bune cremele fac minuni in special merita