| Gentiana a întrebat:

Pt voi, care sunt avantajele dar si dezavantajele care ti le poate oferi darul frumusetii?

3 răspunsuri:
| victor333 a răspuns:

E de bine... chestia ca n ai prieteni decat din interes daca esti frumos e o prostie sau ca esti altceva prefacut etc e clar ca pe oricine ai intreba ar prefera sa fie frumos dezavantajele in cazul ca esti frumos nu mai vin din exterior ci din interior

| deutza_3778 a răspuns:

Pai...unii s-ar putea sa se poarte diferit cu tine si sa creada ca esti altceva decat cine esti. Iar avantajele sunt ca te simti bine si ai atrage atentia asupra ta.

| DexxTer a răspuns:

Daca esti frumos vei avea multi prieteni, dar aproape toti falsi si prefacuti. Daca esti urat, cei cu interes nici nu se vor apropia de tine, dar cei care o vor face inseamna ca`ti sunt prieteni adevarati.