| DiukOAlta a întrebat:

FUNDOI PLUS VOT pai nu stiu sigur daca imi place de prietenul meu lui ii place de mine dar vreau sa fim doar prieteni pana ma hotarasc nu prea imi place doar niste chestii marunte la el in rest e bine doar ca si-a batut joc si de prietena mea. Ce mai fac? ha?

1 răspuns:
| geo691 a răspuns:

Discuta cu el intre 4 ochi, poate o sa mearga relatia si o sa va indragostiti reciproc, nu prea are cum sa isi bata joc doar daca tu o sa accepti acest lucru. Sa nu se supere prietena.