| DiukOAlta a întrebat:

FUNDOI PLUS VOT pai nu stiu sigur daca imi place de prietenul meu lui ii place de mine dar vreau sa fim doar prieteni pana ma hotarasc nu prea imi place doar niste chestii marunte la el in rest e bine doar ca si-a batut joc si de prietena mea. Ce mai fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Faptul ca-l joci putin,nu-i strica,mai ales ca si-a batut joc si de prietena ta.
Pana te hotarasti,el o sa fiarba la foc mic,explica-i ca poate ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni, dar acele chestii marunte te pun pe ganduri. Daca te iubeste, se va da peste cap sa elimine orice inconvenient.
Succes!

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Pai vezi cum se comporta daca zici ca te place atunci ar trebui sa te decizi si tu daca il placi cu adevarat.si daca este asa atunci ai sa vezi singura ca acele chestii marunte care nu`ti plac la el o sa le treci cu vederea.succes:*