| anonim_4396 a întrebat:

Ramane pentru totdeauna un semn urat(acea taietura) dupa cezariana?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate da. chestia e ca daca va mai doriti un copil, tot prin cezariana va fi nascut si iti dai seama ca dupa a doua operatie cicatricea va fi mult mai profunda. Nu face cremele nimic cum spune acel user.

| Legend123 a răspuns:

Nu ramane taietura dupa cativa ani se duce, poate o urma ceva dar nu foarte vizibila, cred ca exista chiar si creme sa grabeasca vindecarea tongue succes

| Tempo a răspuns:

Bună, da, rămâne cicatrice deoarece tăietura este foarte adâncă. Dar tăietura se va afla mai jos cam pe unde începe piciorul, la elasticul de la chiloţi. De aceea multe adolescente/dominşoare/doamnebătrăne aleg naşterea naturală. Puţin doare, dar după părerea mea merităhappy