| daddybombonik a întrebat:

Funda! Buna, prin luna mai cand ma epilam pe picioare[cu lama]big grin m-am taiat cam uratsad[mentionez ca taietura e de lungimea unui deget, pe fluierul piciorului ] in fine, a trecut foarte greu si a ramas un semn urat. Cum as putea sa il indepartez? Va ro ajutati-ma :*

2 răspunsuri:
| Oanarry a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. Trebuie sa lasi pielea sa se regenereze, altfel nu prea ai cum. Incearca sa dai cu un pic de fond de ten, daca chiar te deranjeaza

| Oanarry a răspuns:

Uite si pentru viitor: http://sanatate.acasa.ro/......15603.html