| anonim_4396 a întrebat:

RĂSPUNS RAPID!
Caut o anumită vopsea pentru păr, iar problema este că nu găsesc nuanța care îmi trebuie.
Părul meu e șaten deschis, foarte deschis, și a fost vopsit șaten închis la începutul semestrului al doilea al anului școlar care s-a încheiat.
Nuanța pe care o caut este un roșcat natural/portocaliu/arămiu.
Unde pot găsi acestă nuanță?

3 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Trebuie sa te decolorezi, altfel nu iti iese culoarea care tu o vrei. Sau mergi la salon.

| LollyPoop a răspuns:

Pai poti incerca pe siteul syoss si sigur vei gasi:d. Fundabatting eyelashes?

| floryfloryirina a răspuns:

Eu sunt coafeza ce pot sati zis este ca cauti si sa combini 2 culori sau daca nu sa te decoloreri tot capu si ca-ti faci culoare pe care o dorest. daca nu o gasesti la magazine incearca la un salon pe care in gasesti si il cunosti cat de cat vb acolo si iti poate face comanda de vopseaua pe care u o vrei