| DaReZon a întrebat:

Re, cand eram mai mic aveam parul blond amestecat cu saten (acum 3 ani) iar acum il am doar saten >>. greu se mai observa vreo suvita blonda. Aveti vreo idee cum as putea avea iar un par blond amestecat cu saten? Dar fara sa mi-l vopsesc [btw funda + vot pentru cele mai bune sugestii]

Răspuns Câştigător
| BelieveinMagic a răspuns:

Cea mai naturala metoda pe care o stiu este cea cu ceaiul de musetel(eu am incercat-o si chiar mi-a deschis parul cu vreo doua-trei nuante )Aici ai cateva trucuri pentru a deschide/inchide parul natural : http://www.formula-as.ro/......u-par-6989
http://www.codrosu.ro/......entru-par/

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Musetelul deschide parul.fa ceai de musetel si clateste-ti parul cu el. dar nu vor fi efecte imediate.tongue

| Florin6326 a răspuns:

Decoloreaza-l neuniform.

| georgikk a răspuns:

Mergi al un salon(coafor) roagale pe acele doamne sa ti-l decoloree uniform si dupa aceea fa-ti niste suvite ce culori vrei
sper ca ti-am fost de folos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te speli pe cap cu ceai de musetel dupa care cu sampon. Functioneaza!