| Ioana_9117 a întrebat:

de curand m-am vopsit cu o vopsea de la palette si m-am facut blonda. inainte aveam un blond mai inchis spre saten dar acum din pacate a iesit mult prea deschis.cum as putea sa il mai inchid putin fara sa il vopsesc iar? funda.

1 răspuns:
| frysculitza a răspuns:

Poti folosi doar un nuantator (tot de la Palette gasesti). este foarte usor, fara amoniac si nu strica parul. nu rezista foarte mult, cateva spalari, dar e o buna solutie temporara.