| alexoys a întrebat:

Salut sunt baiat si am parul saten si vreau sa ma vopsesc ce culoare sa ma vopsesc pls dati-mi o idee precizez cand eram mik parul meu era blond dar cand am crescut sa mai inchis si acum e saten. dau funda pentru cea mai buna idee:*

2 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Il poti vopsi negru de preferinta, sau chiar blond sau roscat sau cu suvite. Tu alegiwinking

| Silvara a răspuns:

Nu face asta, multe fete prefera baietii cu parul saten. Sunt mult mai draguti si + de asta daca il ai si 'mare'.laughing
Good job.
Te pup, pa:*