| Lala20 a întrebat:

S. O. S! Stiti vreun sampon bun pentru par GRAS (se unge cam in 3 zile) si matreata sad si mai nou imi si cade (parul). Momentan folosesc Clear pentru. par gras (si oricum e si pentru. matreata) si e destul de Ok. Clear anti-rupere ati folosit? E Ok? Alta metoda buna stiti? Dau funda pentru cel mai bun si rapid rasp!

Răspuns Câştigător
| noName_8681 a răspuns:

Incearca un sampon medicinal. si eu am avut problema asta. am folosit Mediket Ictano vreo 4 luni si numai am probleme. sc acolo pe el cum trebuie sa il folosesti. sincer la mine s-au vazut rezultate numai dupa vreo 2 luni.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Si mie mi se unge la fel.Nu prea tine de shampon, ci de parul tau.Incearca un shampon de la Sensiblue, e mai scump dar face toti banii.Intreaba vanzatoarea ce`ti recomanda.Mult nococ cu parul happy

| ikram a răspuns:

Iti recomand Sampon Hegron Iedere Dag e si antimatreata si previne si ingrasarea parului, uite un link aici http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=124

| LaraHeart a răspuns:

Incearca Garnier naturals pentru par gras sau pentru toate tipurile de par. Din cate stiam, din ceea ce am citit, daca ai parul gras nu e bine sa te speli cu un sampon pentru parul gras ci unul pentru par normal.Eu iti recomand pe cele de la Garnier naturals, eu am parul uscat si il am pe cel cu unt de karite si ulei de avocado si am citit pe el si chiar contine shea butter si avocado oilwinking sunt bune. Ceva bun pentru parul gras si pentru excesul de sebum, am inteles de la o prietena ca este f buna masca de la Kallos cu morcovi(cea oranj), este speciala pentru diminuarea sebumului.Pentru caderea parului masca cu petrol de la Vivanatura, anti caderea parului, o folosesc eu si este extrem de buna. Poti intreba si la farmacie pentru tratamente.Bafta!

| XxYoLarisaXx a răspuns:

Incearca syoss