| puffika a întrebat:

Sa-mi pastrez nuanta natura a parului meu sau sa-l vopsesc?
Mentionez ca daca ma vopsesc vreau o culoare mai deschisa si sunt satena!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te vopsești dacă ești prea albă, în caz contrar stai naturală, nu distruge părul de pe acum.
Pa, pa.

| deea_7942 a răspuns:

Pastreaz-o! Daca te vopsesti o data va trebuie sa continui cu asta pentru ca diferenta se va vedea destul de nasol. Plus ca acum vine vara si ti-l mai arde si soarele!

| pwp a răspuns:

Eu zic sa o pastrezi happy

| Anonim69 a răspuns:

Ca sa te vopsesti mai deschis inseamna sa-ti decolorezi parul,ceea ce nu-ti recomand, iti distruge parul, ti se face "ca de matura". Scuze ca folosesc aceasta comparatie dar asa se face.

| astamicuta a răspuns:

Sa-ti pastrezi nuanta naturala.eu ma gandesc cum o sa arate parul tau cand o sa te hotarasti sa revii la parul tau natural, o sa ai jumatate de par de o culoare si jumatate de alta culoare big grin iar daca nu ai par alb si ai un par.normal nu vad de ce ai vrea sa-l vopesti big grin

| bestgirl1 a răspuns:

Lasal asa cum il ai vine vara sil mai deschide si soarele si ai putea sa te vopsesti cu sampon blod-saten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt satena si m`am vopsit blond deschis da sincer nu`mi prea placestraight face si acum trebuie sa astept sa`mi creasca ca sa am parul meu saten din noucrying

pai sincer eu nu m`as mai vopsi.are alegerea ta:d

bafta!`