| CocaCola00Lover a întrebat:

O prietena mi-a spus sa port sutien vara caci mi se vor mari sanii (mentionez ca am 12 ani) si nu imim place sa port nici bustiera... Este adevarat? fundita :*!

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.
Nu nu este adevarat.Sutienul tii apasa.Nu te prosti de acuum cu sutienele.Pentru ca mai incolo pe la 14 15 ani vei suferi.Nu poti sa iesi din casa fara sutien. Daca nu suporti nici bustiera lasa'ti sani sa creasca pentru ca sunt in cresterehappy. Sunt multe fete care se prostesc de la 11 ani.Si ajung sa regretesad. Poate "prietena" ta a vrut sa-ti zica alt lucru.Dar nu a stiut cum sa til explice.Acum multe fete poarta sutien cu bureti.Baieti se uita dupa tsatsehappy.Iar odata ce ai sutien si te uiti in oglinda parca ai sani mai marilaughing.Asa fac multe fete.Nu incerca.E complet ridicool.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prietena ta e retarda...

| Ralluca25 a răspuns:

Din câte știu eu dacă porți sutien nu îți cresc sânii. Ai abia 12 ani poate să îți crească și la 14 sau 15 depinde. Mai e timp să iți crească. Ești micută iar sutienu nu cred ca ajută la creșterea lor. :*

| RaluuRaluu a răspuns:

Uite. nu te lua dupa sfaturile nimanui. Nu este adevarat ca daca porti sutien vara iti cresc sanii. daca tu nu porti sutien e ft bine. Lasa ca organismul sa se dezvolte in ritmul lui. mai ales ca ai 12 ani. crede.ma sanii tai au timp sa creacakiss